דרג ספר זה מתוך 5
12 דירוגים
3.1 ממוצע
1
5
2
0
3
1
4
1
5
5
ללכת בדרכך 3: ממשיכה בדרכי

ללכת בדרכך 3: ממשיכה בדרכי


דרג ספר זה מתוך 5
12 דירוגים
3.1 ממוצע
1
5
2
0
3
1
4
1
5
5

במקום 45 

40 

הכריכה האחורית

המשך קורותיה של גיבורת "ללכת בדרכך" ו"החיים אחריך".


לואיזה קלרק הבלתי־נשכחת מחליטה לעשות שינוי משמעותי בחייה:


היא עוזבת את לונדון (ואת החבר שלה, סם) וטסה לניו יורק! לּו נחושה בדעתה למצות את ההרפתקה הזאת עד תום, ובד בבד לבצע על הצד הטוב ביותר את עבודתה כבת לווייתה של אגנס — אשתו היפהפייה של לנארד גופניק, המיליארדר מהשדרה החמישית. בדרך עליה להתמודד עם שלל טיפוסים, שלא כולם מקבלים אותה בזרועות פתוחות, בלשון המעטה, אבל אם מישהו מסוגל לעשות את זה ולהישאר שפוי — זו היא.

בעודה מגששת את דרכה בנפתולי החברה הגבוהה של התפוח הגדול מוצאת לואיזה מפלט בחנות בגדי וינטג' חלומית שבה היא מרגישה באמת בבית, פוגשת מישהו שמזכיר לה נשכחות ומישהי שמלמדת אותה שיעור חשוב.


ממשיכה בדרכי הוא ספר מצחיק, רומנטי ושנון, אשר עוקב מקרוב אחר לואיזה קלרק הנהדרת, שמנסה להישאר נאמנה לעצמה בעודה מתאמצת להשתלב בעולם החדש והמאתגר.


ג'וג'ו מויס היא מחברת רבי־המכר "הנערה שהשארת מאחור", "אחד ועוד אחד", "מכתב אחרון ופרידה" ו"ספינת הכלות". ממשיכה בדרּכִ י הוא השלישי בסדרה, קדמו לו רבי־המכר "ללכת בדרכך" ו"החיים אחריך". כל ספריה של מויס תורגמו לעשרות שפות ונמכרו במיליוני עותקים בכל רחבי העולם. היא חיה באסקס שבאנגליה עם בעלה העיתונאי ושלושת ילדיהם.ושלושת ילדיהם.

המשך קריאה
קראתם את הספר ואתם לא יכולים להיפרד ממנו?

במקום 45 

40 

  • ISBN: 3625960
  • מו"ל: ידיעות ספרים
  • יצא לאור ב-: 02/05/2018
  • שם המחבר: ג'וג'ו מויס
  • זמין להשאלה: כן