דרג ספר זה מתוך 5
17 דירוגים
4 ממוצע
1
1
2
2
3
2
4
3
5
9
בית הקפה של נורה אפרון
ורד שנבל

בית הקפה של נורה אפרון

ורד שנבל

דרג ספר זה מתוך 5
17 דירוגים
4 ממוצע
1
1
2
2
3
2
4
3
5
9
39 

הכריכה האחורית

"ניו יורק היא מקום טוב לאי-זוגיים.

כאן אף אחד לא ישאל אותה כמה ילדים יש לה ואיך זה שבחורה בגילה עדיין בגפה. היא נכנסת לאולם הקולנוע לבד, היא יושבת לבד בבית קפה, וביום ההולדת שלה, עד כמה שזה עלול להישמע מוזר, היא מזמינה לעצמה מקום אחד במסעדה, וזה כל כך בסדר כאן להזמיןTable for one . למרות שמיום הולדת ליום הולדת היא נעשית מוטרדת. והבדידות - הבדידות הפכה להרגל ושינתה אותה. יותר ממה שהמוות שינה אותה."

 

איילנד וליב הם שני ישראלים עם שמות משונים שנפגשים בניו יורק. לשניהם לב שבור, זיכרונות מרים, ושניהם מתגוררים באפר ווסט סייד.

 

איילנד מקווה למצוא ברחובות ניו יורק אנונימיות ושִכחה, ליב מחפשת אחר הקסם והסוד של אחורי הקלעים בסצנות קולנוע המצולמות בעיר הגדולה, ושניהם, ביחד ולחוד, רודפים אחר חלום חמקמק.

 

הם נפגשים לגמרי במקרה בבית קפה שכונתי, כשליב מפילה סנדוויץ' רוסטביף עסיסי ישר על המכנסיים של איילנד.

 

זהו ספרה השני של ורד שנבל. ספרה הראשון "עכשיו אפשר להתחיל" ראה אור בהוצאת כנרת זמורה בשנת 2013, זכה בביקורות מצוינות והיה לרב-מכר.

 

"הצלילה למעמקים הופכת את הגיבורות שלה למושלמות... שנבל לא מרחמת על אף אחת מהן ובמיוחד לא על הגיבורה הראשית שלה... נדמה שהפונקציה המרכזית שהספר ממלא היא ערטול אישיותה של עמליה מכל שכבה אפשרית והצגתה במערומיה. זה מה שהופך את הרומן לסיור מודרך בנפש הנשית". וואלה! תרבות, אוקטובר 2013 " עכשיו אפשר להתחיל ספר חדש ומאוד מאוד מומלץ. עם הרבה תקווה והרבה רגשות והרבה אמת". ליאת רגב, רשת ב', יולי 2013

המשך קריאה
קראתם את הספר ואתם לא יכולים להיפרד ממנו?
39 
  • ISBN: 15100540
  • גודל (עמ'): 320
  • מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
  • יצא לאור ב-: 24/01/2016
  • שם המחבר: ורד שנבל
  • זמין להשאלה: כן