דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
3.9 ממוצע
1
0
2
2
3
1
4
0
5
4
אמרלד, ילדת-פיות 2: יצורי הצל

אמרלד, ילדת-פיות 2: יצורי הצל


דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
3.9 ממוצע
1
0
2
2
3
1
4
0
5
4
37 

הכריכה האחורית

לפי השמועות, אמא שלך וחבריה הם האחראים לגנֵבת הכתבים. וכאן את, אמרלד, נכנסת לתמונה: אנחנו זקוקים לך כדי שתשיבי אותם לידינו. רק בכתבים נוכל לאתר מידע על יצורי־הצל, בתקווה שנגלה שם איזו נקודת תורפה שלהם. כך, אני מקווה, נמצא דרך להילחם בהם...
ארץ־קסם שוב בסכנה - באגם ווֹקֶר השלֵו מופיעים יצורים מחרידים וקטלניים. רק יחידי סגולה זכו לראותם ולהישאר בחיים. כשכל הניסיונות להביסם נכשלים, נותרת לאמרלד ולחבריה ילדי־הפיות רק דרך אחת לעצור אותם, אך היא טמונה בכתבים העתיקים שאבדו זה מכבר. האם תצליח אמרלד להשיב את הכתבים לבדה? ואולי תיאלץ לחבור לשם כך לאויביה המושבעים?
יצורי־הצל הוא הספר השני בסדרת הפנטזיה אמרלד, ילדת־פיות, המתרחשת בעולמה של ווינטר בלו. הסדרה התקבלה באהבה בידי קוראים ותיקים וחדשים כאחד, וזכתה להצלחה רבה.
"ווינטר בלו, ילדת־פיות היא אחת ההצלחות הגדולות של השנים האחרונות בתחום ספרות הנוער בישראל." - מיה סלע, הארץ

"מעבר לעיסוק בילדות, ביחסי הורים־ילדים, בית ספר, חברות ואפילו אהבה, ספרי ווינטר בלו מבטאים אוניברסליות. חוויית קריאה נעימה, זורמת וסוחפת." - טליה דיסקין, הארץ
"הרפתקאות הנקראות בשקיקה. לעולם המופלא שיצרה אשכר נמשכות כבמגנט המוני קוראות נלהבות (ויש גם קוראים)." - עלית קרפ, לאישה
"סופרת קסומה." - מאיה בניטה, מעריב לילדים
אשכר ארבליך־בריפמן, סופרת הילדים והנוער הידועה, פירסמה עד היום עשרים ואחד ספרים, ובהם הסדרות ווינטר בלו, ילדת־פיות וסיפורים מווינדידסט. היא גרה עם משפחתה על גבול יערות הכרמל, מוקפת טבע. בהשראתו בראה בספריה עולמות פנטסטיים, עשירים בנופים מלאי יופי ובשלל יצורים עתירי דמיון. סדרת הדגל שלה, ווינטר בלו, ילדת־פיות כבשה את לבם של מאות אלפי קוראים, והיתה לשם דבר בספרות הנוער הישראלית. בסדרת ההמשך אמרלד, ילדת־פיות, אשכר ארבליך־בריפמן מחזירה אותנו לביקור מחודש ומרגש מאי־פעם בעולם הפיות הקסום שבראה.
המשך קריאה
קראתם את הספר ואתם לא יכולים להיפרד ממנו?
37 
  • ISBN: 9789655526455
  • גודל (עמ'): 384
  • מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
  • יצא לאור ב-: 15/07/2013
  • שם המחבר: אשכר ארבליך-בריפמן